Series
Ratings
87- First LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Beverly Hills, 90210Rated ★ 3.0
Beverly Hills, 90210Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Beverly Hills, 90210Rated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
HagetakaRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
64Rated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5