Movies
Ratings
315- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5- Dark NunsRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- Reality+Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0