Series
Ratings
189- I Dol IRated ★ 4.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
- Dynamite KissRated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 4.0
- Romantics AnonymousRated ★ 5.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Marry My HusbandRated ★ 4.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 4.0
- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5- Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
- Doctor SlumpRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 5.0