Series
Ratings
43
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- ExplainedRated ★ 4.0
- Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.0- The OARated ★ 4.0
- The OARated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0