Titles you rated
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- LTNSRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0