Series
Ratings
68
Stranger ThingsRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Dead Rising:WatchtowerRated ★ 0.5
Lupin the Third: Italian GameRated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.5
Shooting StarRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
BOSSRated ★ 4.5
Attention PleaseRated ★ 4.5
Absolute ZeroRated ★ 4.5