Series
Ratings
70- Last Samurai StandingRated ★ 2.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- AnpanRated ★ 2.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
- OmusubiRated ★ 2.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- Queen of VillainsRated ★ 2.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Road to MurderRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 2.0