Series
Ratings
14
Xam'd: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
FREEDOMRated ★ 4.0
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Magic Knight RayearthRated ★ 3.5
Deadman WonderlandRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
FINAL FANTASY VIIRated ★ 4.0
The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 2.5