Series
Ratings
108- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Reason Not to ConfessRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Green RoseRated ★ 4.0- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 5.0
- Doona!Rated ★ 3.0
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- The Interest of LoveRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.0