Movies
Ratings
829
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5