Series
Ratings
342
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Black Clover Season 2Rated ★ 3.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5