Series
Ratings
34
EntourageRated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.5
- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5