Series
Ratings
50
ReverseRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
My Bride is a MermaidRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5
Karakuri CircusRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5