Series
Ratings
57
Mr. SunshineRated ★ 4.5- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
- Blue TowerRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0