Series
Ratings
87
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
The Story of CinderellaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5