Series
Ratings
139
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0