Series
Ratings
191
Touken Ranbu Kai -Kyoden Moyuru Honnōji-Rated ★ 3.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0- Dungeon PeopleRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 2.5
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 5.0
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 2.5- 클래시카로이드 2기Rated ★ 4.0
ClassicaloidRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Bokurano: OursRated ★ 4.0
고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 4.0