Series
Ratings
125- The PalaceRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
DamoRated ★ 4.0