Series
Ratings
63
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Wedding Bells For The Otaku?Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Absolute Zero Season 2Rated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 3.0
Absolute ZeroRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 3.0