Titles you rated
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
- Frankly SpeakingRated ★ 4.0
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0

Something About 1%Rated ★ 3.0- Doona!Rated ★ 1.0
- Sex Education Season 4Rated ★ 2.0
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
You Season 3Rated ★ 2.0- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh! ZexalRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 1.0- Bloody HeartRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 3.0- Bite SistersRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0- Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0

My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0- Ju-On: OriginsRated ★ 5.0