Series
Ratings
13- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5