Series
Ratings
71
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- SomebodyRated ★ 2.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 1.5- Inventing AnnaRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 3.0