Series
Ratings
12
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0