Series
Ratings
159- Narco-SaintsRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 4.5
Residential ComplexRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 1.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
BloodRated ★ 1.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0