Series
Ratings
138
0.5 no OtokoRated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 5.0
- DATE A LIVE VRated ★ 3.0
- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
- A Salad Bowl of EccentricsRated ★ 3.5
White Album 2Rated ★ 4.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 4.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0- One Piece Season 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
- The PlaylistRated ★ 2.5