Series
Ratings
81- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
- Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- SANCTUARYRated ★ 4.5
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 4.0- AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5- Hotel on the Brink!Rated ★ 2.5
The Count of Monte-Cristo: Great RevengeRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 3.5