Series
Ratings
184- RebootRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Sounds of WinterRated ★ 2.0
- Queen of VillainsRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
0.5 no OtokoRated ★ 4.5- 1122 Ii FufuRated ★ 3.5
Sadou 2022 WinterRated ★ 3.0
Because We Forget EverythingRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0- Loki Season 2Rated ★ 3.0
- Ms. MarvelRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- LIGHTHOUSERated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5- Burn the House DownRated ★ 2.5
- A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
Hatsukoi, ZarariRated ★ 4.0- Let's Get DivorcedRated ★ 3.5