Series
Ratings
120
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Laid-Back CampRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.5
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 4.0
Isekai QuartetRated ★ 4.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
MuntoRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
SuzakiNishi The AnimationRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
らき☆すた OVA (オリジナルなビジュアルとアニメーション)Rated ★ 5.0
Lucky StarRated ★ 5.0