Movies
Ratings
309
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0