Titles you rated
Saihara the Loan SharkRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
ZeichoRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
UsokonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0