Series
Ratings
21
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0