Series
Ratings
23
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Mrs. CopRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0