Movies
Ratings
22
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Take OffRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5