Series
Ratings
438
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
- Heated Rivalry Season 1Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5
- Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
- Zootopia+Rated ★ 3.5
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
- BootsRated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
- Captivated, by YouRated ★ 3.0