Series
Ratings
52
The Office Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
OzRated ★ 4.0
That '70s ShowRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Scrubs Season 5Rated ★ 3.5
- Scrubs Season 4Rated ★ 3.5
- Scrubs Season 3Rated ★ 3.5
- Scrubs Season 2Rated ★ 3.5
- Scrubs Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0