Titles you rated
My MisterRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.5- My NameRated ★ 3.5
The Secret Life of DogsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Gold DiggerRated ★ 4.0
Family GuyRated ★ 4.5
Family GuyRated ★ 4.5
Family GuyRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- Hello DraculaRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5