Series
Ratings
34
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 2.5
BrainRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5