Movies
Ratings
95
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0