Series
Ratings
50
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Zero DayRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5