Series
Ratings
36- Sexi Mong Season 1Rated ★ 5.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 5.0- Seoul 1945Rated ★ 5.0
- Middle School Student ARated ★ 5.0

PinocchioRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0