Movies
Ratings
2023- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A View to a KillRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0- A CoachmanRated ★ 3.5
- The TurnaroundRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5