Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Korean Food War 3Rated ★ 3.5
- Korean Food War 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
- Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5