Series
Ratings
346- Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 2.0- American PrimevalRated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 0.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5