Series
Ratings
49- The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Giant Peng TVRated ★ 3.5

IRISRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- Movie RoomRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0- Wonders of the UniverseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.5