Series
Ratings
51- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Detective NoviceRated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Brother's FriendRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
I Love You Just a Little BitRated ★ 2.0
Kirin ga KuruRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Daughter Of LupinRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Tetsu no HoneRated ★ 4.5