Series
Ratings
250
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- It's Party TimeRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 4.5
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
- Amazing SaturdayRated ★ 3.5

Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0