Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 1.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 2.5

Boys Over FlowersRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0