Movies
Ratings
70
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5- Running ManRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0