Movies
Ratings
238
Area 88Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0