Titles you rated
Chrono CrusadeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
My Love PatzziRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.0